Reklama

Reklama

Gmina nakarmi potrzebujących

Opublikowano: śr, 12 paź 2016 07:00
Autor:

Gmina nakarmi potrzebujących - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sześćset osób skorzysta z pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Żywność trafi do najbardziej potrzebujących osób z gminy Gostynin.

Reklama

Sześćset osób skorzysta z pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Żywność trafi do najbardziej potrzebujących osób z gminy Gostynin.

6 października Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie po raz kolejny pozyskał żywność od Zarządu Rejonowego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Bielsku. Wszystko to w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Produkty już w tym miesiącu będą wydawane przez pracowników ośrodka.

Zgodnie z wytycznymi pomoc jest kierowana do osób najbardziej potrzebujących. Wsparcie powinno trafiać do osób, których dochód nie przekracza 150 proc. odpowiedniego kryterium dochodowego uprawniającego do korzystania z pomocy społecznej, tj. nie więcej niż: 951 zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej i 771 zł w przypadku osoby w rodzinie.

 Z tej formy pomocy skorzysta około 600 osób z terenu gminy Gostynin, wytypowanych przez pracowników socjalnych GOPS. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie dziękuje Pawłowi Czarneckiemu, prezesowi Zakładu Komunalnemu w Solcu za zapewnienie bezpłatnego transportu żywności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (42)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.