Reklama

Gostynin na zdjęciach: "Koreks 2016" za nami

Opublikowano:
Autor:

Gostynin na zdjęciach: "Koreks 2016" za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek w galerii Miejskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż I Gostynińskiego Pleneru Fotograficznego "Koreks 2016". Pomysłodawcą pleneru był gostyniński fotograf – Benedykt Józkowiak.

W ubiegły piątek w galerii Miejskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż I Gostynińskiego Pleneru Fotograficznego "Koreks 2016". Pomysłodawcą pleneru był gostyniński fotograf ? Benedykt Józkowiak.

W plenerze wzięli udział głównie fotografowie amatorzy z Płocka i Gostynina: Andrzej Adamski, Tomasz Balcerzak, Monika Dajnowska, Hubert Dajnowski, Krystyna Falkowska, Grzegorz Gętka, Jagoda Gortat, Monika Górska, Ewelina Iwańska, Łukasz Jaskólski, Jolanta Jeznach, Marek Jeznach, Bendykt Józkowiak, Tomasz Kaszewski, Jacek Łukaszewski, Danuta Robak, Waldemar Robak, Adam Szczerbicki, Jacek Warszawski, Jerzy Wernik i Przemysław Zaremba. Uczestnicy pleneru przedstawili nasze miasto – jego przyrodę, architekturę i inne ciekawe miejsca. Komisarzem wystawy była Magdalena Garska z MCK, która podczas swego wystąpienia wyjaśniła, że organizatorzy mieli trudne zadanie wyboru spośród wielu, czterech prac każdego z fotografów. W imieniu Burmistrza za zaproszenie podziękowała i pogratulowała Hanna Adamska – Sekretarz Miejski.

Podczas wernisażu oprawę muzyczną zapewnił saksofonista Piotr Jędraszczak. Oglądający wymieniali pozytywne komentarze dotyczące poszczególnych fotografii i interesującego ujęcia fragmentów naszego miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE