Reklama

Gostynin zachęca, by wspierać OPP

Opublikowano:
Autor:

Gostynin zachęca, by wspierać OPP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynin przyłączył się do organizowanej przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych akcji „Wspieraj lokalnie”, której celem jest zachęcenie do przekazywania 1 procent podatku dla działających lokalnie Organizacji Porządku Publicznego.

Gostynin przyłączył się do organizowanej przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych akcji ?Wspieraj lokalnie?, której celem jest zachęcenie do przekazywania 1 procent podatku dla działających lokalnie Organizacji Porządku Publicznego.

Na internetowej stronie Urzędu Miasta Gostynina już niebawem powinien pojawić się innowacyjny program do rozliczania podatków PITax.pl Łatwe podatki, oferujący przekazanie 1 procenta lokalnym organizacjom pożytku publicznego.
Działające na terenie Gostynina organizacje porządku publicznego mogą wypełnić formularz ze strony iwop.pl/wspierajlokalnie. Dzięki niemu przygotowane będą wizytówki w programie PITax.pl, który pomaga nie tylko rozliczać podatki, ale i przekazywać ich 1 procent na wskazany cel.
OPP, które nie wypełnią formularza, mogą korzystać z systemu i liczyć na przekazanie 1 procenta, ale nie będą mogły liczyć na prezentację i udział w kampanii przygotowanej przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Aby przygotować wizytówkę, potrzebne jest logo OPP, które przesłać należy na adres mailowy [email protected] lub [email protected]
Dodatkowe informacje dostępne są w wydziale pozyskiwania środków zewnętrznych Urzędu Miasta Gostynina osobiście lub telefonicznie pod numerem 24 236 07 23.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE