Reklama

Gostyninianka milionowym gościem Aquaparku Kutno

Opublikowano:
Autor:

Gostyninianka milionowym gościem Aquaparku Kutno - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek tuż przed godziną 10 w Aquaparku Kutno pojawił się milionowy gość. Szczęśliwą klientką okazała się Martyna Kodłubaj, która przyjechała do kutnowskiego Aquaparku z Gostynina w towarzystwie taty oraz dwóch czternastomiesięcznych córeczek.

W piątek tuż przed godziną 10 w Aquaparku Kutno pojawił się milionowy gość. Szczęśliwą klientką okazała się Martyna Kodłubaj, która przyjechała do kutnowskiego Aquaparku z Gostynina w towarzystwie taty oraz dwóch czternastomiesięcznych córeczek.

W trakcie rozmowy z załogą basenu okazało się, że gostynianka nie po raz pierwszy odwiedziła kutnowski obiekt. Kobieta nie ukrywała, że regularnie korzysta z basenowych atrakcji w Kutnie. Dzięki wyjątkowemu szczęściu mieszkania Gostynina Martyna Kodłubaj otrzymała 10 całodniowych zaproszeń na strefę basenową Aquaparku Kutno. Dodatkowo, wraz z rodziną, została zaproszona na uroczystą galę z okazji 5-lecia powstania Aquaparku Kutno, która odbędzie się 1 czerwca. Dziękując za milionowe odwiedziny załoga kutnowskiego basenu życzyła gostyniance oraz jej rodzinie wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń zdobytych podczas wodnych szaleństw w Aquaparku Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE