Reklama

Reklama

Gostyniński Punkt Informacji Turystycznej oficjalnie otwarty

Opublikowano: czw, 28 wrz 2017 10:48
Autor:

Gostyniński Punkt Informacji Turystycznej oficjalnie otwarty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste otwarcie Gostynińskiego Punktu Informacji Turystycznej w holu przy recepcji Zamku Gostynińskiego.Na spotkanie przybyli m.in.: Burmistrz Paweł Kalinowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki, radni miejscy, przedstawiciele PTTK, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Centrum Kultury, Spółek Miejskich oraz mieszkańcy Gostynina.

Reklama

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste otwarcie Gostynińskiego Punktu Informacji Turystycznej w holu przy recepcji Zamku Gostynińskiego. Na spotkanie przybyli m.in.: Burmistrz Paweł Kalinowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki, radni miejscy, przedstawiciele PTTK, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Centrum Kultury, Spółek Miejskich oraz mieszkańcy Gostynina.

Uroczystość otworzył prezes zamku pan Paweł Gostyński witając wszystkich przybyłych i zapraszając do odwiedzania nie tylko punktu ale także zamku i jego okolic.

Następnie głos zabrał gospodarz miasta, który przypomniał zebranym, że w dniu 26 czerwca 2017 r. podpisał zarządzenie w sprawie utworzenia Punktu Informacji Turystycznej w Gostyninie. Dzięki temu porozumieniu pomiędzy Gminą Miasta Gostynina, a Agencją Rozwoju i Promocji Zamek Sp. z o.o. na Zamku Gostynińskim wdrożono do działania Punkt Informacji Turystycznej (PIT), który czeka obecnie na certyfikację.

Po części oficjalnej pan Tomasz Paszkiewicz przybliżył zebranym historię zamku, którą uzupełnił pan Stanisław Przedlacki.

Kolejnym punktem programu było wystąpienie Jarosława Fischbacha, znanego geografa i podróżnika, na temat uroków turystycznych ziemi gostynińskiej poparte pokazem slajdów i promocją jego książki zatytułowanej "O jeden ląd za daleko".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (16)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.