Reklama

Gostynińskie łyżwiarki wystąpią na Mistrzostwach Polski

Opublikowano:
Autor:

Gostynińskie łyżwiarki wystąpią na Mistrzostwach Polski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy weekend w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansach: 500m, 1000m, 1500m, 3000m. W czempionacie nie zabraknie zawodniczek UKS Zwoleń-Team z powiatu gostynińskiego. który reprezentować będą: Maja Michalska i Zosia Kotfasińska. Ponadto w kategorii masters M30-35, na wszystkich dystansach rywalizować będzie trener grupy, Łukasz Flejszer.

Już w najbliższy weekend w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansach: 500m, 1000m, 1500m, 3000m. W czempionacie nie zabraknie zawodniczek UKS Zwoleń-Team z powiatu gostynińskiego. który reprezentować będą: Maja Michalska i Zosia Kotfasińska. Ponadto w kategorii masters M30-35, na wszystkich dystansach rywalizować będzie trener grupy, Łukasz Flejszer.

Zawody rozpoczną kategorie młodzik, a zakończą Masters.

Zawodniczki do rywalizacji w sezonie zimowym przygotowywały się 3-4 razy w tygodniu m.in. na zajęciach z wrotkarstwa szybkiego w hali, siłowniach, zajęciach w terenie, a ostatnio na weekendowych wyjazdach na tory łyżwiarskie do Warszawy, Tomaszowa.

- Mamy za sobą pierwsze starty kontrolne w Pucharze Polski, które wypadły obiecująco - Zosia jak na pierwsze starty na 500m zrobiła wynik 55 sekund. Mamy nadzieję, że sobotnia rywalizacja przyniesie nowe rekordy i najważniejsze... zdobywanie "doświadczenia - mówi trener UKS Zwoleń_Team, Łukasz Flejszer.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE