Reklama

Harcerze ruszyli na poszukiwanie wiosny [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Harcerze ruszyli na poszukiwanie wiosny [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Harcerze ruszyli na poszukiwanie wiosnyInstruktorzy Hufca Gostynin zorganizowali harcerski rajd „Szukamy Wiosny”, w którym uczestniczyło 66 harcerzy i zuchów z Łącka, Sierakówka, Teodorowa i ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.

Instruktorzy Hufca Gostynin zorganizowali harcerski rajd „Szukamy Wiosny”, w którym uczestniczyło 66 harcerzy i zuchów z Łącka, Sierakówka, Teodorowa i ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. 

W pierwszej bazie noclegowej, która wyznaczona była w Szkole Podstawowej w Teodorowie, harcerze i zuchy uczyli się piosenek i pląsów. Przy ognisku przypominali sobie również harcerskie obrzędy.
Drugi dzień rozpoczął się marszem po leśnym szlaku z Teodorowa do Gostynina. Na trasie rozstawione zostały punkty, na których do wykonania były zadania z zakresu terenoznawstwa, pionierki i łączności. Żadna z grup nie miała problemów z dotarciem do drugiego punktu noclegowego, usytuowanego tym razem w gostynińskiej „Trójce”. Po zjedzeniu posiłku i krótkiej przerwie rozpoczęła się gra miejska „Legendy i zabytki Gostynina”, prowadzona terenie miasta. 
Rajd zakończył się uroczystym apelem, podczas którego wręczone zostały dyplomy i pucharu dla zwycięskich patroli. Najlepszy okazał się patrol ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE