Reklama

"Idą zmiany na najwyższych szczeblach". Wróżbita ma świetne prognozy dla Gostynina

Opublikowano:
Autor:

"Idą zmiany na najwyższych szczeblach". Wróżbita ma świetne prognozy dla Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy rok - nowe postanowienia, nowe plany i wyzwania. Czy 2017 okaże się dla nas łaskawy? Zapytaliśmy o to lokalnego specjalista od przepowiadania przyszłości - wróżbitę Michała Komorowskiego. Co przepowiedział o zmianach na szczeblach władzy w Gostyninie?

Nowy rok - nowe postanowienia, nowe plany i wyzwania. Czy 2017 okaże się dla nas łaskawy? Zapytaliśmy o to lokalnego specjalista od przepowiadania przyszłości - wróżbitę Michała Komorowskiego. Co przepowiedział o zmianach na szczeblach władzy w Gostyninie?

Michał Komorowski to wróżbita z pasji, który od ponad 15 lat regularnie udziela porad i wskazówek dla ludzi poszukujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wcześniej znany z telewizji KosmicaTV, obecnie współpracuje z telewizją Polsat i prowadzi nocne programy ezoteryczne "Tajemnice Losu". Co przepowiedział dla Gostynina na ten rok?

- Ku zdziwieniu wielu mieszkańców Gostynina, powiem otwarcie, że poprawi się. Faktycznie karty zapowiadają, że mieszkańcy tego miasta, zaczną odczuwać dobre zmiany - zmiany, które zajdą na wysokich szczeblach we władzy Gostynina. Dla niektórych bolesne, ale dla szarego Kowalskiego będą zbawieniem. Pokazuje się na to miasto karta Anioła, a więc można byłoby pokusić się o stwierdzenie, że nad Gostyninem będą czuwały Siły Wyższe - przepowiada M. Komorowski.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE