Reklama

Integrancja międzypokoleniowa, czyli Dzień Sportu na Orliku

Opublikowano:
Autor:

Integrancja międzypokoleniowa, czyli Dzień Sportu na Orliku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W minioną sobotę na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Dzień Sportu cieszący się wysoką frekwencją. Zorganizowanie tego sportowego wydarzenia spowodowane było przyłączeniem się do ogólnopolskiej imprezy pt. "Dzień Sportu na Orliku" której celem była m.in. integracja międzypokoleniowa.

W minioną sobotę na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Dzień Sportu cieszący się wysoką frekwencją. Zorganizowanie tego sportowego wydarzenia spowodowane było przyłączeniem się do ogólnopolskiej imprezy pt. "Dzień Sportu na Orliku" której celem była m.in. integracja międzypokoleniowa.

Organizatorami tej inicjatywy w skali kraju są animatorzy realizujący program Ministerstwa Sportu i Turystyki "Lokalny Animator Sportu 2017", którego operatorem jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej.

Pogoda w Gostyninie na szczęście dopisała. Pozwoliło to na zabawę na świeżym powietrzu, zatem uczestnicy wzięli udział w takich rywalizacjach jak: bule, dart, rzut ringo do celu, mecze piłki nożnej, prezentacja klubów sportowych i wyścigi rzędów. Program imprezy oprócz konkurencji w dyscyplinach sportowych przewidział także atrakcje urozmaicające imprezę. Nie zapomniano też o najmłodszych, dla których przygotowany został kącik zabaw i malowanie buziek. Ponadto każdy otrzymał gumowe opaski na rękę, wodę mineralną i słodycze.

Nie można zapomnieć o dużym wkładzie animatorów i wolontariuszy, wśród których byli: Piotr Głowacki, który skostruował stojaki do darta i ringo, Jola Kłobuchowska, Łukasza Danielak oraz młodzież z gostynińskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki nim Dzień Sportu był udanym wydarzeniem i okazją do świetnej zabawy, na którą licznie przybyli mieszkańcy Gostynina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE