Reklama

Jest szansa na utworzenie kolejnego punktu opieki nad dziećmi

Opublikowano:
Autor:

Jest szansa na utworzenie kolejnego punktu opieki nad dziećmi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie złożona została oferta Gminy Miasta Gostynina na dofinansowanie zadania pn. „MALUCH plus 2017 w Gostyninie” polegającego na utworzeniu punktu opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach rządowego programu „MALUCH plus” 2017.

W piątek w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie złożona została oferta Gminy Miasta Gostynina na dofinansowanie zadania pn. ?MALUCH plus 2017 w Gostyninie? polegającego na utworzeniu punktu opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach rządowego programu ?MALUCH plus? 2017.

W przypadku otrzymania dofinansowania, punkt pod nazwą "Zaczarowana kraina" utworzony zostanie w MCH Stara Betoniarnia, a zatrudnienie znajdzie 10 opiekunów dziennych, pod opieką których przebywać będzie 40 dzieci. Planowana do pozyskania dotacja na utworzenie miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 to 199 900,00 zł, natomiast planowana do pozyskania dotacja na funkcjonowanie nowo tworzonych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w 2017 r. (okres 4 miesięcy, od września do grudnia 2017r.) to 64 000,00 zł.

Razem z dotychczas funkcjonującym obiektem "Bajkowy zakątek" wsparciem może zostać objętych równocześnie nawet 80 dzieci w wieku do 3 lat z miasta Gostynina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE