Reklama

Kalendarz na nowy rok szkolny: będzie dużo wolnego!

Opublikowano:
Autor:

Kalendarz na nowy rok szkolny: będzie dużo wolnego! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co prawda pierwszy dzwonek rozbrzmi dopiero za niemal dwa tygodnie, lecz szkolne leniuchy już teraz zastanawiają się ile dni laby czeka ich w nadchodzącym roku. Ministerstwo Edukacji Narodowej ma dla nich dobre informacje. Z najnowszego kalendarza szkolnego wynika bowiem, że dni wolnych od nauki będzie prawie tyle, co tych które uczniowie spędzą w salach lekcyjnych.

Co prawda pierwszy dzwonek rozbrzmi dopiero za niemal dwa tygodnie, lecz szkolne leniuchy już teraz zastanawiają się ile dni laby czeka ich w nadchodzącym roku. Ministerstwo Edukacji Narodowej ma dla nich dobre informacje. Z najnowszego kalendarza szkolnego wynika bowiem, że dni wolnych od nauki będzie prawie tyle, co tych które uczniowie spędzą w salach lekcyjnych.

Samo rozpoczęcie roku szkolnego wypada dość późno, bo dopiero 4 września. W ciągu najbliższych 12 miesięcy uczniów czeka natomiast aż 178 dni wolnych od nauki. Pozostałe 187 dni będą musieli spędzić w murach szkoły. Najbliższym czasem na podładowanie akumulatorów (pomijając 1 i 11 listopada oraz Świętami Bożego Narodzenia) są ferie zimowe, które w Województwie Mazowiecki przypadają na 15-28 stycznia, choć de facto ostatni raz przed wypoczynkiem uczniowie pójdą do szkół 12 stycznia. Finał edukacyjnych zmagań przypada natomiast na 22 czerwca.

Poniżej szczegółowy kalendarz na rok szkolny 2017/2018.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE