Reklama

Konkurs na najlepszą nalewkę

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na najlepszą nalewkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem zaprasza do udziału w konkursie na "Najlepszą Nalewkę Gminy Gostynin 2016".

Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem zaprasza do udziału w konkursie na "Najlepszą Nalewkę Gminy Gostynin 2016".

Konkurs „Najlepsza Nalewka Gminy Gostynin 2016” jest imprezą, mającą na celu promocję gminnych tradycji nalewkarskich, odkrywanie receptur na najlepsze nalewki i nagradzanie ich twórców.

Wydarzenie odbywa się w ramach IX Gminnych Dożynek Ekologicznych. Brać udział mogą osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zakwalifikowane przez Organizatora. Oceny nalewek dokona powołana Komisja Konkursowa. Podczas oceny członkowie komisji wezmą pod uwagę następujące kryteria: oryginalność składników, smak, klarowność, aromat.

Nalewki nie mogą być dostępne w sprzedaży. Wszelkie wątpliwości w tym zakresie rozstrzyga Komisja. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 sierpnia, drogą pocztową, mailową: gckbiale@onet.eu, telefoniczną (24 235 16 04) lub osobiście w godzinach 08.00 – 16.00 w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem. Chętni zobowiązani są dostarczyć butelkę (min. 0,25 l) nalewki do 2 września do Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin, do godziny 15.00. Ilość nalewek zgłaszanych do Konkursu przez jednego Uczestnika jest dowolna. 

Ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 11 września podczas tegorocznych Dożynek w  Lucieniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE