Reklama

Krajowe działania prędkość: posypały się mandaty

Opublikowano:
Autor:

Krajowe działania prędkość: posypały się mandaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj, w ramach krajowych działań „Prędkość", policjanci gostynińskiej drogówki bacznie przyglądali się poczynaniom kierowców poruszających się po naszych drogach. Funkcjonariusze odnotowali 22 przypadki naruszenia przepisów.

Wczoraj, w ramach krajowych działań ?Prędkość", policjanci gostynińskiej drogówki bacznie przyglądali się poczynaniom kierowców poruszających się po naszych drogach. Funkcjonariusze odnotowali 22 przypadki naruszenia przepisów.

Głównym zadaniem funkcjonariuszy było zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych a także przeciwdziałanie agresywnym zachowaniom. Policjanci szczególną uwagę zwracali na przypadki przekraczania dozwolonej prędkości oraz stan trzeźwości kierujących.

Reagowali również na inne przypadki łamania przepisów, zwłaszcza tych, stanowiących zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W sumie mundurowi ujawnili 22 przypadki naruszenia przepisów.
Podstawowym celem działań była poprawa stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na głównych ciągach komunikacyjnych. Nadal dominującymi przyczynami niebezpiecznych zdarzeń na drodze jest przekraczanie dozwolonej prędkości. Zmniejszenie tego zagrożenia jest jednym z priorytetowych zadań Policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE