Reklama

Kulig w Zakopanem – moc miłych wrażeń

Opublikowano:
Autor:

Kulig w Zakopanem – moc miłych wrażeń - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zakopanem wypoczywa się doskonale. Nie ma co zaprzeczać. Miasto umie zaskoczyć, ma świetną atmosferę, jest gościnne, przyjazne, gwarantuje wiele rozmaitych atrakcji, z których każdy turysta wybierze coś dla siebie. Nie sposób powiedzieć, jaka jest najlepsza i najbardziej interesująca, ale na pewno śmiało możemy uznać, że jedną z popularniejszych atrakcji są kuligi. Udział w nich da same dobre emocje!

W Zakopanem wypoczywa się doskonale. Nie ma co zaprzeczać. Miasto umie zaskoczyć, ma świetną atmosferę, jest gościnne, przyjazne, gwarantuje wiele rozmaitych atrakcji, z których każdy turysta wybierze coś dla siebie. Nie sposób powiedzieć, jaka jest najlepsza i najbardziej interesująca, ale na pewno śmiało możemy uznać, że jedną z popularniejszych atrakcji są kuligi. Udział w nich da same dobre emocje!

Malownicze tereny plus relaks

Pędzimy zaprzęgiem przez zaśnieżone drogi, podziwiamy góry w zimowej wersji, zmieniają się scenerie, każdy kolejny widok wydaje się ciekawszy od poprzedniego – kulig jest niesamowitym przeżyciem. Pozwala odkryć przepiękne tereny na nowo, zobaczyć je z innej strony. Kiedy siedzimy wygodnie w saniach, przykryci ciepłym kocem i obserwujemy bajeczne otoczenie, w którym króluje biel, czujemy się odprężeni, znika stres, nie liczą się zmartwienia, tylko to, by jak najwięcej czerpać z odwiedzanych miejsc, chłonąć ich klimat. Wielu z nas po to właśnie przybywa w Tatry, aby odciąć się od codzienności i w cudnych okolicznościach zerknąć na swoje sprawy z dystansem. Warto urozmaicić sobie wypoczynek i zafundować przejażdżkę saniami, podczas której przekonamy się, co to prawdziwy relaks.

Gdzie rezerwować kuligi?

Zastanawiacie się, gdzie zarezerwować kulig, by mieć pewność, że zabawa będzie udana i zabierzecie do domu super wspomnienia? Polecamy serwis https://www.gorale.pl, oferujący rewelacyjne atrakcje, w tym wspomniane przejażdżki saniami, ale także góralskie biesiady, czy wieczory regionalne. Organizator doskonale wie, że wymagania turystów są ogromne i zdecydowanie staje na wysokości zadania, serwując porcję rozrywki, dobrego humoru i szansę na poznanie górskich uroków. Po kuligu czeka na nas ognisko z pysznymi, tradycyjnymi smakołykami, są tańce, śpiewy, konkursy i gry. Dlatego nie trzeba się martwić, że zabraknie atrakcji. Koniecznie musimy podkreślić, iż kuligi odbywają się w czarującej Dolinie Chochołowskiej. Zakątek ten w zimowym wydaniu jest naprawdę fascynujący. Odpoczywając w Zakopanem, nie można odmówić sobie zobaczenia go.

Co ciekawe, w serwisie gorale.pl można także zarezerwować letni kulig. Wtedy sanie zastępowane są przez dorożki, a zamiast pokrytego białym puchem otoczenia, podziwiamy tatrzańską przyrodę i cieszymy się wszechobecną zielenią. Jest to fantastyczna opcja przede wszystkim dla osób, które najchętniej w wakacje wybierają się do Zakopanego. Szczegóły oferty dostępne są tutaj - https://www.gorale.pl/pakiety/kuligi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE