Reklama

Liderka Solidarności czytała przedszkolakom

Opublikowano:
Autor:

Liderka Solidarności czytała przedszkolakom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom" w Miejskim Przedszkolu nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie odbyło się spotkanie z Przewodnicząca Oddziału NSZZ Solidarność w Gostyninie Barbarą Gierulą. Przewodnicząca NSZZ czytała dzieciom 5- 6 letnim zabawne opowiadania o tematyce przedszkolnej.

W ramach akcji ?Cała Polska czyta dzieciom" w Miejskim Przedszkolu nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie odbyło się spotkanie z Przewodnicząca Oddziału NSZZ Solidarność w Gostyninie Barbarą Gierulą. Przewodnicząca NSZZ czytała dzieciom 5- 6 letnim zabawne opowiadania o tematyce przedszkolnej.

W ramach promocji czytelnictwa wśród najmłodszych przedszkole organizuje cykliczne spotkania, podczas których znane osoby bądź rodzice prezentują najmłodszym ciekawe lektury. Kampania społeczna „Cała Polska czyta dzieciom" prowadzona jest od 2001 roku przez Fundację ABCXXI. Jej podstawowym celem jest uświadamianie roli czytania w rozwoju emocjonalnym dziecka, jako najlepszej inwestycji w jego przyszłość.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE