Reklama

Masz piękny balkon, cudowny ogród? Zgłoś się do konkursu!

Opublikowano:
Autor:

Masz piękny balkon, cudowny ogród? Zgłoś się do konkursu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Paweł Kalinowski ogłasza konkurs na „Najpiękniej ukwiecony balkon, okno, ogród przydomowy oraz ogródek działkowy na terenie Gminy Miasta Gostynina w 2017r.”.

Burmistrz Paweł Kalinowski ogłasza konkurs na ?Najpiękniej ukwiecony balkon, okno, ogród przydomowy oraz ogródek działkowy na terenie Gminy Miasta Gostynina w 2017r.?.

Jest to już trzecia edycja tego konkursu. Obiekty oceniane będą w trzech kategoriach: na najpiękniej ukwiecony balkon i okno, następnie na najpiękniej ukwiecony ogród przydomowy i na najpiękniej ukwiecony i zagospodarowany ogródek działkowy. Regulamin oraz kartę zgłoszenia można pobrać w Urzędzie Miasta Gostynina w sekretariacie – pok 201 oraz w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa przy ul. Parkowej 22 w pok. 1, a także ze strony internetowej http://www.gostynin.pl

Na zgłoszenia czekamy do 19 maja 2017r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Jarmarku św. Jakuba. Jak co roku na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i zaprezentowania swoich pięknych aranżacji kwiatowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE