Reklama

Mazur Gostynin poszukuje trenera

Opublikowano:
Autor:

Mazur Gostynin poszukuje trenera - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarząd Miejskiego klubu sportowego ,,MAZUR' w Gostyninie ogłasza konkurs na trenera zespołu seniorów piłki nożnej występujących w sezonie 2016/17 w Lidze Okręgowej. Zatrudnienie trenera planowane jest od 23 stycznia przyszłego roku.

Zarząd Miejskiego klubu sportowego ,,MAZUR' w Gostyninie ogłasza konkurs na trenera zespołu seniorów piłki nożnej występujących w sezonie 2016/17 w Lidze Okręgowej. Zatrudnienie trenera planowane jest od 23 stycznia przyszłego roku.

Oferty należy składać w zaklejonych kopertach adresowane na MKS ,,MAZUR'' Gostynin, zawierające dodatkowo napis ,,Konkurs na trenera'. Oferty można składać do 16 stycznia w siedzibie klubu: ul. Sportowa 1, 09-500 Gostynin. W kopercie powinna znajdować się propozycja formy zatrudnienia-współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie itp.), aktualny stan zatrudnienia, zaświadczenie o stanie zdrowia oraz oczekiwanie płacowe kandydata na trenera. Kandydaci zakwalifikowanie na podstawie złożonych ofert CV zostaną zaproszeni na rozmowę z Zarządem Kubu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 stycznia.

Do oferty należy dołączyć CV zawierające:

- dane osobowe
- wykształcenie
- kursy, szkolenia, uprawnienia
- doświadczenie zawodowe
- opis realizacji pracy (cel, kadra, sposób pracy)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE