Reklama

Miesiąc z teatrem w Miejskim Centrum Kultury

Opublikowano:
Autor:

Miesiąc z teatrem w Miejskim Centrum Kultury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Wprawdzie Miejskie Centrum Kultury nie celebruje tego święta, ale w kwietniu zaprasza aż na trzy spektakle.

27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Wprawdzie Miejskie Centrum Kultury nie celebruje tego święta, ale w kwietniu zaprasza aż na trzy spektakle.

W czwartek 12 kwietnia o 19.00 Teatr Podaj Dalej zaprezentuje komedię romantyczną „Mister Enigma” o bezradności ludzi, którym brak miłości. Trzydziestoletnia Karina ma wybujałą wyobraźnię i zafascynowana jest światem celebrytów. Próbuje rozkręcić własną firmę, która projektuje ubranka dla psów. Norbert jest cichym, spokojnym, zagubionym kucharzem pracującym w ekskluzywnej warszawskiej restauracji, który został porzucony przez żonę.
Pierwsze ich biznesowe spotkanie to początek burzliwej przyjaźni. Karina łudzi się, że Norbert pomoże jej dostać się do świata wypełnionego blichtrem. Gotowa mu jest za to pomóc w odzyskaniu radości życia. W spektaklu reżyserowanym przez Macieja Robakiewicza występują Jarosław Gruda i Magdalena Mroszkiewicz.
Stowarzyszenie Nasze Lipianki jak co roku przygotowało przedstawienie. Będzie to tym razem kabaret „Galimatias czyli w drodze do szczęścia”. Wdowa ma sześciu synów. Wszyscy są bardzo przystojni, lecz opieka nad nimi zajmuje mnóstwo czasu. Do tego stopnia, że kobieta zapomina o sobie. Nagle jednak dochodzi do wydarzenia, które stawia na głowie wszystko, co działo się do tej pory. Na godzinę szczerego, nieskrępowanego śmiechu Stowarzyszenie Nasze Lipianki zaprasza do MCK Gostynin w niedzielę 15 kwietnia o 14.00. Spektakl nie jest biletowany, ale przed jego rozpoczęciem zbierane będą datki dla  Huberta Rozwory, który choruje na zespół Battena.
Ostatnia z kwietniowych propozycji to „Złote jajko” Wędrownego Teatru Lalek Igraszka, które obejrzeć będzie można w czwartek 19 kwietnia o 19.00 w sali widowiskowej MCK.
Chytra lisica chce się szybko wzbogacić. Wraz z wilkiem chce ukraść złote jajko, z którego wykluć się ma złota kurka znosząca niezwykle cenne złote jajka. Tymczasem zamiast kurki wykluwa się kogucik. W dodatku bierze wilka za swego ojca. Opowieść wręcz skrzy humorem, jednocześnie bawiąc i wzruszając każdego widza. Bez względu na wiek.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE