Reklama

MOPS będzie rozdawać żywność. Gdzie i kiedy?

Opublikowano:
Autor:

MOPS będzie rozdawać żywność. Gdzie i kiedy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, iż wydawanie produktów żywnościowych odbędzie się w magazynie Przedsiębiorstwa „ Caro” przy ulicy Płockiej 38 w Gostyninie w dniach: 7, 11, 12 i 14 czerwca w godzinach 11.00 - 14.30.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, iż wydawanie produktów żywnościowych odbędzie się w magazynie Przedsiębiorstwa „ Caro” przy ulicy Płockiej 38 w Gostyninie w dniach: 7, 11, 12 i 14 czerwca w godzinach 11.00 - 14.30. 

Wydawanie żywności odbędzie się w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2017, 

Przypominamy że podstawą do wydania artykułów żywnościowych będzie skierowanie, które Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie wydawał od września 2017 roku.
Osoby, które nie posiadają skierowania, a ich dochód nie przekracza:
- 1268 zł dla osób prowadzących samodzielne gospodarstwo domowe,
- 1028 zł na osobę w rodzinie
mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych MOPS Gostynin celem rozeznania ich sytuacji i wydania stosownego skierowania. 
Dochód będzie określany na podstawie oświadczenia o dochodach złożonego przez osobę/rodzinę ubiegającą się o pomoc, które stanowi załącznik do informacji.

UWAGA!
Zakaz wjazdu i parkowania samochodów na całej długości ulicy dojazdowej do magazynu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE