Reklama

NURD: policjanci skontrolują ulice

Opublikowano:
Autor:

NURD: policjanci skontrolują ulice - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś policjanci gostynińskiej drogówki przeprowadzą działania NURD, czyli związane z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas akcji funkcjonariusze szczególną uwagę będą zwracać na wszelkie wykroczenia, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

Dziś policjanci gostynińskiej drogówki przeprowadzą działania NURD, czyli związane z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas akcji funkcjonariusze szczególną uwagę będą zwracać na wszelkie wykroczenia, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

Policyjne działania „NURD” mają na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów oraz egzekwowanie stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących relacji kierujący – pieszy. W ramach akcji funkcjonariusze zwracać będą uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyjrzą się, czy piesi sami nie łamią zasad ruchu drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE