Reklama

Odnowiono oznakowania na jezdniach. Będzie bezpieczniej?

Opublikowano:
Autor:

Odnowiono oznakowania na jezdniach. Będzie bezpieczniej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu na terenie Gostynina trwały prace modernizacyjne na drogach, które polegały na odnowieniu oznakowań poziomych. Od teraz na gostynińskich ulicach są bardziej wyraźne, a dzięki temu lepiej widoczne przejścia dla pieszych i oznakowania parkingów.

W ubiegłym tygodniu na terenie Gostynina trwały prace modernizacyjne na drogach, które polegały na odnowieniu oznakowań poziomych. Od teraz na gostynińskich ulicach są bardziej wyraźne, a dzięki temu lepiej widoczne przejścia dla pieszych i oznakowania parkingów.

W ostatnim tygodniu września zostały odnowione oznakowania poziome na drogach Gostynina. Prace wykonywane były m. in. na ulicach: Zamkowa (do ronda), Rynek, część T. Kościuszki, Parkowa, gen. J. Bema, Armii Krajowej, J. Kilińskiego, J. Ozdowskiego, Polna, Targowa, Zazamcze. Przejścia dla pieszych oraz miejsca parkingowe odnowione zostały metodą cienkowarstwową z mikrokulami odblaskowymi, zapewniającymi dobrą widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy. Prace wykonała firma BRAVO Łukasz Łukacz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE