Reklama

Okradli sklep i pobili właściciela

Opublikowano:
Autor:

Okradli sklep i pobili właściciela - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzej mężczyźni podejrzani o kradzież i pobicie zostali zatrzymani przez gostynińskich mundurowych. Napastnicy ukradli kurtki ze sklepu odzieżowego, po czym rzucili się z pięściami na goniącego ich właściciela punktu. Wobec dwóch zatrzymanych zastosowano tymczasowy areszt, trzeci z nich zostanie objęty dozorem policyjnym.

Trzej mężczyźni podejrzani o kradzież i pobicie zostali zatrzymani przez gostynińskich mundurowych. Napastnicy ukradli kurtki ze sklepu odzieżowego, po czym rzucili się z pięściami na goniącego ich właściciela punktu. Wobec dwóch zatrzymanych zastosowano tymczasowy areszt, trzeci z nich zostanie objęty dozorem policyjnym.

Do zdarzenia doszło 25 stycznia na terenie Gostynina. Trzech mężczyzn weszło do sklepu odzieżowego, skąd ukradli kurtki. Gdy 46-letni właściciel zorientował się co się wydarzyło, wybiegł za złodziejami, aby odzyskać skradzione mienie. Sprawcy, chcąc utrzymać się przy swoim łupie pobili 46-latka i zbiegli.

Sprawą zajęli się gostynińscy kryminalni. Ustalili i zatrzymali trzech mieszkańców Gostynina w wieku 17, 29 i 30 lat. Cała trójka została początkowo osadzona w policyjnym areszcie. Funkcjonariuszom udało się również częściowo odzyskać skradzione rzeczy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na zastosowanie wobec 29 i 30-latka tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy - już przebywają w zakładzie karnym.

Mężczyźni ci już wcześniej popełniali przestępstwa przeciwko mieniu. Natomiast wobec 17-latka zastosowany został dozór policyjny, a nieletni został doprowadzony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, gdzie już wcześniej był wydany na niego nakaz sądowy.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE