Reklama

Oto nowi mistrzowie - Puchar zostaje w Gostyninie! [FOTOGALERIA]

Opublikowano:
Autor:

Oto nowi mistrzowie - Puchar zostaje w Gostyninie! [FOTOGALERIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sportowe emocje opanowały Halę Sportową MOSiR-u. Dzisiejszego popołudnia poznaliśmy bowiem siatkarskich mistrzów Gostynina. W stojącym na wysokim poziomie finale Turnieju o Puchar Burmistrza, Iskra Szczawin uległa drużynie Gostynin Team.

Sportowe emocje opanowały Halę Sportową MOSiR-u. Dzisiejszego popołudnia poznaliśmy bowiem siatkarskich mistrzów Gostynina. W stojącym na wysokim poziomie finale Turnieju o Puchar Burmistrza, Iskra Szczawin uległa drużynie Gostynin Team.

W dzisiejszych zmaganiach wystartowało osiem drużyn: KP PSP Gostynin, Gostynin Team, Akademia Siatkówki Gostynin, Zespół Szkół Gostynin, LO Gostynin, Gostynińskie Centrum Edukacyjne, Lider Szczawin, Iskra Szczawin. Ekipy zostały podzielone na dwie grupy, w której mecze rozgrywane były na zasadzie "każdy z każdym". W pierwszej grupie wygrała Iskra Szczawin Kościelny, drugą zdominowali natomiast zawodnicy Gostynin Team. I to właśnie zwycięzcy grup zmierzyli się ze sobą w wielkim finale. Po zaciętym pojedynku, to lokalni siatkarze okazali się lepsi od gości ze Szczawina Kościelnego, zwyciężając w dwóch setach (25:19 i 25:21). 

W spotkaniu o 3. miejsce zmierzyły się ze sobą: Akademia Siatkówki Gostynin i KP PSP Gostynin. Do wyłonienia zwycięzcy konieczne było rozegranie tie-break'u, w którym zwyciężyła drużyna AS Gostynin. W ubiegłym roku Puchar trafił w ręce Płock Volley Team. 

Czołowa czwórka turnieju:

1. Gostynin team

2. Iskra Szczawin

3. KP PSP Gostynin

4. Akademia Siatkówki Gostynin

Turniej zakończył się wręczeniem dyplomów, pucharów i medali dla (nie tylko najlepszych) uczestników turnieju. Wyłoniono również najlepszą "szóstkę" turnieju. Znaleźli się w niej: Samuel Jędrzejewski  - AS Gostynin, Przemysław Ciechoński - Iskra Szczawin Kościelny, Paweł Dolak - KP PSP Gostynin, Marcin Liberadzki - Gostynin Team, Artur Borowy - Gostynin Team oraz Bartosz Milewski - Iskra Szczawin Kościelny.

 Nagrody wręczył siatkarzom przewodniczący Rady Miasta, Andrzej Reder. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE