Reklama

Otwarcie placu zabaw i bogactwo atrakcji na Dniu Dziecka w MCK - działo się!

Opublikowano:
Autor:

Otwarcie placu zabaw i bogactwo atrakcji na Dniu Dziecka w MCK - działo się! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Warsztaty taneczne i fotograficzne, pokaz pierwszej pomocy i długo wyczekiwane otwarcie placu zabaw: wczorajszy Dzień Dziecka w Miejskim Centrum Kultury obfitował w moc atrakcji.

Warsztaty taneczne i fotograficzne, pokaz pierwszej pomocy i długo wyczekiwane otwarcie placu zabaw: wczorajszy Dzień Dziecka w Miejskim Centrum Kultury obfitował w moc atrakcji.

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie wraz z PaT-em oraz Urzędem Miasta Gostynina zorganizowało różnorodne warsztaty dla gostynińskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy Dnia Dziecka z MCK mogli wziąć udział w wielu warsztatach, takich jak m.in.: tańca, pierwszej pomocy, wizażu czy fotografii.

Grupę taneczną przygotowywała pani Joanna Syska, która pierwszy raz z tańcem zetknęła się w szkole podstawowej i był to taniec towarzyski. Pokaz pierwszej pomocy pokazała nam pani Karolina Wojtkowska, która jest absolwentką gostynińskiego PUL-u.

Piękną sztukę wizażu zaprezentowała z kolei Jaga Gortat. Wizażystka wyznała, że w jej przypadku zawód wizażystki to nomen omen kwestia przypadku, ale niewątpliwie również ciężka praca. Występowała m.in. w ,,Pytaniu na śniadanie'' oraz ,,Dzień dobry TVN''. Zajmuje się stylizacją rzęs. Na zakończenie spotkania wszystkie grupy występowały na scenie prezentując to czego nauczyły się podczas warsztatów. Po występach każdy mógł się posilić i zatańczyć belgijkę.

Zwieńczeniem imprezy było otwarcie placu zabaw przy Miejskim centrum Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE