Reklama

Pałacowe kolędowanie w Sannikach

Opublikowano:
Autor:

Pałacowe kolędowanie w Sannikach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Grudniowa, zimowa niedziela była czasem spotkań dla mieszkańców Sannik. Wszystkich skupiło jedno miejsce – pałac. Uroczyste podsumowanie konkursu kolęd i pastorałek „Pałacowe Kolędowanie 2017” było pierwszym punktem imprezy.

Grudniowa, zimowa niedziela była czasem spotkań dla mieszkańców Sannik. Wszystkich skupiło jedno miejsce ? pałac. Uroczyste podsumowanie konkursu kolęd i pastorałek ?Pałacowe Kolędowanie 2017? było pierwszym punktem imprezy.

Patron medialny - Katolickie Radio Diecezji Płockiej zaprosił wybranych zwycięzców do udziału w audycji radiowej „Gość Dnia”. Michalina Dobaczewska i Jan Rzepecki udzielą wywiadu i zaśpiewają na antenie już w najbliższą środę, 20 grudnia. Po odebraniu nagród oraz dyplomów laureaci pierwszych miejsc wykonali swoje popisowe utwory. Znane i lubiane kolędy nucili zarówno najmłodsi, jak i najstarsi goście. Następnie z programem artystycznym pt. ”Dziś narodził się Zbawiciel” wystąpiły na scenie maluchy z Przedszkola Samorządowego w Sannikach. Świąteczne życzenia złożyli kolejno ks. dziekan - Stanisław Dujka oraz wójt gminy Sanniki - Gabriel Wieczorek. Nastąpiło przełamanie się opłatkiem. Potem wszyscy udali się na poczęstunek wigilijny przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Sannikach. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarowywał dzieci różnymi łakociami. Czas umilała orkiestra dęta OSP w Sannikach pod batutą Waldemara Kidziuna. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe spotkanie, pozostanie na długo w pamięci uczestników…

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE