Reklama

Pierwsze warsztaty Startup Maraton w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Pierwsze warsztaty Startup Maraton w Gostyninie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kreatywność, innowacje, marketing czy nowe formy technologii to pojęcia które towarzyszyły mieszkańcom podczas pierwszych warsztatów startupowych w MCH Stara Betoniarnia. Spotkanie otworzył burmistrz Paweł Kalinowski wykładem o przedsiębiorczości w naszym mieście. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Gostynina uczestnictwo w warsztatach było bezpłatne.

Kreatywność, innowacje, marketing czy nowe formy technologii to pojęcia które towarzyszyły mieszkańcom podczas pierwszych warsztatów startupowych w MCH Stara Betoniarnia. Spotkanie otworzył burmistrz Paweł Kalinowski wykładem o przedsiębiorczości w naszym mieście. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Gostynina uczestnictwo w warsztatach było bezpłatne.

Spotkanie podzielone było na dwie części: wykładową i warsztatową. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się jak zacząć swój biznes, gdzie znaleźć dofinansowanie projektu czy po prostu uzyskali informacje jakie projekty mają szansę stać się innowacyjne oraz jak wykorzystać w tym celu Bussines Model Canvas w kontekście metod i narzędzi. Wszystkie te elementy w znaczący sposób przybliżyły uczestnikom ścieżki poruszania się w gąszczu zasad biznesu, o których mówili trenerzy Małgorzata Gontarek i Kris Gontarek.

Jest nam niezmiernie miło, iż na terenie Miejskiego Centrum Handlowego Stara Betoniarnia odbywa się propagowanie biznesu i przedsiębiorczości. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych tego typu warsztatach -mówi prezes MCH, Rafał Różański. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE