Reklama

Pietrzak Holding wykupiony? "Będą nowe miejsca pracy"

Opublikowano:
Autor:

Pietrzak Holding wykupiony? "Będą nowe miejsca pracy"  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnich tygodniach na gostynińskim rynku pracy pojawiło się wypatrywane z niecierpliwością światełko w tunelu. Otóż wszystko wskazuje na to, że zakład po upadłym Pietrzak Holding już niebawem będzie miał nowego właściciela. Jak udało się nam dowiedzieć, prawdopodobnie od marca przy ul. Kolejowej rządzić będzie spółka Bimerg z Ostrowca Świętokrzyskiego (dawnej Bud-Mad Południe).

W ostatnich tygodniach na gostynińskim rynku pracy pojawiło się wypatrywane z niecierpliwością światełko w tunelu. Otóż wszystko wskazuje na to, że zakład po upadłym Pietrzak Holding już niebawem będzie miał nowego właściciela. Jak udało się nam dowiedzieć, prawdopodobnie od marca przy ul. Kolejowej rządzić będzie spółka Bimerg z Ostrowca Świętokrzyskiego (dawnej Bud-Mad Południe).

Z naszych informacji wynika, że odbyły się już negocjacje, pozostały jeszcze kwestie formalne. Na razie trzeba poczekać na ukończenie transakcji i podpisanie aktu notarialnego. Jeśli zapowiedzi się sprawdzą, być może już w marcu zakład nosić będzie nową nazwę. Co w tej sytuacji z dotychczasowymi pracownikami? Jak słyszymy, prezes Bimergu zapowiada, że w przypadku ostatecznego sfinalizowania transakcji nie przewiduje zwolnień. Pojawić miałyby się za to nowe miejsca pracy. Póki co nie wiadomo dokładnie, ile osób mogłoby znaleźć zatrudnienie w firmie. Obecnie przy Kolejowej pracuje nieco ponad 70 osób, w czego kilkanaście jest na okresie wypowiedzenia. Wydaje się jednak, że powiew zmian z Ostrowca Świętokrzyskiego rozgonił czarne chmury od miesięcy kłębiące się nad gostynińskim rynkiem pracy.

Więcej w dzisiejszej Gazecie Lokalnej.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE