Reklama

Pod Gostyninem błąka się gigantyczny pies. Jest łagodny i szuka nowego domu

Opublikowano:
Autor:

Pod Gostyninem błąka się gigantyczny pies. Jest łagodny i szuka nowego domu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy donoszą, że w Leśniewicach Małych pod Gostyninem, od kilku dni koczuje ogromny pies w typie owczarka kaukaskiego. Zwierzę wzbudza powszechny niepokój, lecz z relacji właściciela jednej z posesji wynika, że pies jest przyjazny i nie stanowi zagrożenia.

Mieszkańcy donoszą, że w Leśniewicach Małych pod Gostyninem, od kilku dni koczuje ogromny pies w typie owczarka kaukaskiego. Zwierzę wzbudza powszechny niepokój, lecz z relacji właściciela jednej z posesji wynika, że pies jest przyjazny i nie stanowi zagrożenia.

 Część mieszkańców jest wstrząśnięta obecnością ogromnego psa. Właściciel posesji, którą upodobało sobie zwierzę, zapewnia jednak, że nie ma powodów do obaw. Pies najzwyczajniej nie ma się gdzie podziać i szuka nowego domu.

- Osoba, która  podawała się za właściciela, do tej pory nie przyjechała po psa i nie odbiera telefonów. Gmina został poinformowana, aby nie wywoziła zwierzęcia do schroniska -  mają go odłowić i przetrzymać chwilowo w gminnej przechowalni. Podjęliśmy współpracę z fundacją Adopcje Kaukazów. Wszystko idzie w dobrym kierunku, zapewne jeszcze chwila i psu zmieni się całe życie - wyjaśniają członkowie Animal G(h)ost.

Znajdą się jacyś chętni, aby przygarnąć tego giganta? Kontakt: 509 653 345 ; 607 599 566.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE