Reklama

Pod Szczawinem palił się quad

Opublikowano:
Autor:

Pod Szczawinem palił się quad - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnich dniach strażacy z powiatu gostynińskiego nie mogą narzekać na brak pracy. Od niedzieli podjęli kilka interwencji, jedna z nich dotyczyła pożaru quada w gminie Szczawin Kościelny.

W ostatnich dniach strażacy z powiatu gostynińskiego nie mogą narzekać na brak pracy. Od niedzieli podjęli kilka interwencji, jedna z nich dotyczyła pożaru quada w gminie Szczawin Kościelny. 

Do pożaru pojazdu doszło w niedzielę, ok. godz. 13:50 w miejscowości Osowia. Do zdarzenia zadysponowany został 1 zastęp JRG Gostynin, który szybko uporał się z pożarem i oddał quada w ręce właściciela. 

Jeszcze tego samego dnia strażacy usuwali plamę oleju w centrum Gostynina, zaś wieczorem interweniowali kolejne dwa razy. Najpierw, ok. godz. 21:30 w związku z pożarem trawy w gminie Pacyna, gdzie z akcją gaśniczą ruszyli druhowie z OSP Pacyna i OSP Skrzeszewy. Następnie, po godz. 23. strażacy pomagali w poszukiwaniach zaginionego 16-latka w miejscowości Kaleń (gmina Szczawin Kościelny). 

Kolejne interwencje miały już miejsce w poniedziałek. Ok. godz. 15:45, w Sielcach OSP Sanniki usuwało powalony na drogę konar drzewa. Ponadto, również wczoraj, strażacy z naszego powiatu pomagali w gaszeniu pożarów lasu na terenie powiatu płockiego należących do Nadleśnictwa Gostynin. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE