Reklama

Podają się za weterynarzy i wyłudzają pieniądze. Uwaga na oszustów z białego auta

Opublikowano:
Autor:

Podają się za weterynarzy i wyłudzają pieniądze. Uwaga na oszustów z białego auta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze gminy Gostynin oraz policja ostrzegają przed oszustami, którzy grasują w regionie. Białym autem z napisem "weterynaria" poruszają się osoby podające się za lekarzy weterynarii i kontrolują gospodarstwa rolne. Wszelkie nieprawidłowości kwitowane są fałszywymi mandatami karnymi, są już pierwsze ofiary szalbierzy.

Władze gminy Gostynin oraz policja ostrzegają przed oszustami, którzy grasują w regionie. Białym autem z napisem "weterynaria" poruszają się osoby podające się za lekarzy weterynarii i kontrolują gospodarstwa rolne. Wszelkie nieprawidłowości kwitowane są fałszywymi mandatami karnymi, są już pierwsze ofiary szalbierzy.

W ostatnim czasie oszuści poruszali się na terenie powiatu płockiego, gdzie sprawdzali gospodarstwa rolne pod kątem sposobu przetrzymywania drobiu i innych zwierząt. W związku z możliwością pojawienia się oszustów również na terenie gminy Gostynin, wójt Edmund Zieliński przestrzega przed nimi i jednocześnie informuje, że pod żadnym pozorem nie wolno wpuszczać tych osób na posesje, a tym bardziej płacić im nałożonych kar pieniężnych.

Kontrolę może prowadzić tylko Powiatowy Lekarz Weterynarii bądź inny lekarz weterynarii przez niego upoważniony. W razie kontroli należy najpierw upewnić się czy dany lekarz weterynarii jest do tego uprawniony. Informację taką można uzyskać  pod nr tel. 24 262-77-92. W razie zaobserwowania wskazanego pojazdu bądź innego, należy o powyższym poinformować Powiatową Komendą Policji w Gostyninie pod numerem alarmowym 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE