Reklama

Poetycka biesiada w Miejskiej Szkole Muzycznej

Opublikowano:
Autor:

Poetycka biesiada w Miejskiej Szkole Muzycznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W połowie grudnia w Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia w Gostyninie odbyła się Biesiada Poetycka. Na grudniową uroczystość przybyli gostynińscy poeci oraz specjalny gość z Krakowa - Krzysztof Bigaj.

W połowie grudnia w Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia w Gostyninie odbyła się Biesiada Poetycka. Na grudniową uroczystość przybyli gostynińscy poeci oraz specjalny gość z Krakowa - Krzysztof Bigaj.

Podczas wydarzenia swoje wiersze zaprezentowali poeci Gostynińskiego Klubu Poetyckiego: Zenona Radzka, Urszula Osiecka-Pieniążek, Grażyna Stasińska oraz niezrzeszony jeszcze w klubie Jacek Pesta. Biesiadzie towarzyszył koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Krzysztofa Bigaja. Zaproszony wokalista realizuje swój artystyczny talent podczas koncertów autorskich, poetyckich oraz rozrywkowych. Krakowianin wydał dwie płyty: Timshel oraz Poezje Karola Wojtyły, a utwory z oby albumów pojawiają się w katolickich rozgłośniach w całej Polsce. Zgromadzeni na sali goście mogli wysłuchać takich utworów jak:  „Nic dwa razy” W. Szymborskiej, „Śpieszmy się kochać ludzi” ks. Twardowskiego oraz wierszy Cz. Miłosza i T. Różewicza. Na zakończenie artysta wykonał dwa utwory własnego autorstwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE