Reklama

Policjanci prowadzili działania na najniebezpieczniejszych drogach

Opublikowano:
Autor:

Policjanci prowadzili działania na najniebezpieczniejszych drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zorganizował działania pn. ,,Prędkość, kaskada'. Akcja była prowadzona na drodze krajowej K-60 na terenie aż czterech powiatów.

We wtorek Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zorganizował działania pn. ,,Prędkość, kaskada'. Akcja była prowadzona na drodze krajowej K-60 na terenie aż czterech powiatów.

We wtorek na terenie powiatów łęczyckiego, kutnowskiego, gostynińskiego i płockiego na drodze krajowej K-60 przeprowadzone zostały działania pn. „Prędkość, kaskada”. Cały pomysł zainicjował Wydział Ruchu Drogowego KPP w Gostyninie. Jak wynika z przeprowadzonej analizy bezpieczeństwa, najniebezpieczniejszymi odcinkami drogi krajowej K-60 są tereny zabudowane, obwodnice miast oraz rejony skrzyżowań z drogami podporządkowanymi. To właśnie na takich wyznaczonych odcinkach drogi K-60 policjanci z czterech powiatów prowadzili wzmożone kontrole. W działaniach oprócz policjantów KPP Gostynin wzięli udział policjanci WRD KPP Łęczyca, WRD KPP Kutno i WRD KMP Płock. W trakcie działań policjanci ujawnili kilkadziesiąt przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości oraz innych wykroczeń w ruchu drogowym. Za popełnione wykroczenia na kierujących karano mandatami karnymi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE