Reklama

Policjanci skontrolowali prawie 500 kierowców

Opublikowano:
Autor:

Policjanci skontrolowali prawie 500 kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły weekend oraz przez ostatnie dwa dni na terenie powiatu gostynińskiego policjanci prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Akcja ,,Andrzejki 2016’’ miała na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego osób pod wpływek alkoholu i narkotyków.

W ubiegły weekend oraz przez ostatnie dwa dni na terenie powiatu gostynińskiego policjanci prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Akcja ,,Andrzejki 2016?? miała na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego osób pod wpływek alkoholu i narkotyków.

Przypominamy, że w miniony weekend na drogach powiatu gostynińskiego funkcjonariusze prowadzili wzmożone działania, aby wyeliminować z ruchu drogowego osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu oraz narkotyków. Podobne działania miały miejsce w środę i w czwartek. W trakcie działań nie odnotowano żadnych zdarzeń drogowych. Policjanci przeprowadzili łącznie 483 kontrole stanu trzeźwości kierujących oraz przebadali 5 kierujących pod kątem ujawnienia osób znajdujących pod działem narkotyków. Podczas działań ujawniony został jeden kierowca, który kierował samochodem w stanie po użyciu alkoholu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE