Reklama

Policjanci złapali piratów drogowych: zatrzymano 2 prawa jazdy

Opublikowano:
Autor:

Policjanci złapali piratów drogowych: zatrzymano 2 prawa jazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze gostynińskiej drogówki w trakcie wczorajszych działań "Prędkość" zatrzymali 2 prawa jazdy za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

Funkcjonariusze gostynińskiej drogówki w trakcie wczorajszych działań "Prędkość" zatrzymali 2 prawa jazdy za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

Wczoraj policjanci gostynińskiej drogówki prowadzili działania „Prędkość" na terenie naszego powiatu. Jak się okazuje, kierowcy nadal nie stosują się do przepisów ruchu drogowego.

W trakcie działań policjanci dwukrotnie zatrzymali kierujących, którzy w obszarze zabudowanym jechali o 50km/h więcej niż pozwalały na to przepisy. W obu przypadkach zatrzymane zostało prawo jazdy. Dokument ten przesłany zostanie do właściwego starosty, który wydając decyzję administracyjną – formalnie zatrzyma ten dokument – za pierwszym razem na 3 miesiące. Ujawnienie faktu ponownego kierowania pojazdem w powyższym 3-miesięcznym okresie, będzie oznaczało jego wydłużenie do 6 miesięcy. Kolejnym etapem będzie cofnięcie uprawnienia do kierowania pojazdem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE