Reklama

Popisowy koncert w Miejskiej Szkole Muzycznej

Opublikowano:
Autor:

Popisowy koncert w Miejskiej Szkole Muzycznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W minioną środę, 21 listopada, w sali koncertowej naszej szkoły wystąpili uczniowie grający na instrumentach strunowych: skrzypcach, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze i fortepianie.

W minioną środę, 21 listopada, w sali koncertowej naszej szkoły wystąpili uczniowie grający na instrumentach strunowych: skrzypcach, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze i fortepianie. 

Dodatkowo, w repertuarze wiolonczelowym wystąpiła waltornistka.
Wykonany podczas koncertu repertuar był niezwykle barwny, przede wszystkim ze względu na różnorodność prezentowanych instrumentów. 
Mogliśmy zobaczyć i usłyszeć instrumenty z każdej podgrupy strunowych, czyli: smyczkowe - skrzypce, wiolonczelę i kontrabas, szarpane - gitarę i uderzane - fortepian.

Dodatkowo wystąpiła waltornistka, która co prawda reprezentowała instrumenty dęte, ale za to zagrała utwór z repertuaru wiolonczeli.

Uczniów do koncertu przygotowali nauczyciele: Marcin Sumliński, Andrzej Tomaszewski, Janusz Kaźmierczak, Paulina Zielińska, Krzysztof Malinowski, Eugeniusz Zaremba, Grażyna Sukiennik, Maciej Milczarek i Andrzej Sumliński.

W trakcie koncertu uczniom akompaniowali na fortepianie Maciej Milczarek oraz Paweł Górczyński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE