Reklama

Pożar budynku przy ul. Prusa. Gospodarz ewakuowany przez sąsiadów [aktualizacja]

Opublikowano:
Autor:

Pożar budynku przy ul. Prusa. Gospodarz ewakuowany przez sąsiadów [aktualizacja] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do groźnego pożaru doszło wczoraj ok. godz. 13:30. przy ul. Bolesława Prusa, gdzie w ogniu stanął budynek mieszkalny. Właściciel mieszkania został ewakuowany przez osoby postronne jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Straty oszacowano na ok. 40 tys. zł.

Do groźnego pożaru doszło wczoraj ok. godz. 13:30. przy ul. Bolesława Prusa, gdzie w ogniu stanął budynek mieszkalny. Właściciel mieszkania został ewakuowany przez osoby postronne jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Straty oszacowano na ok. 40 tys. zł.

Mieszkańcy zawiadomili straż pożarną o dymie wydobywającym się z domku jednorodzinnego przy ul. Prusa. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy JRG Gostynin, na miejscu działania prowadziły również: policja, pogotowie energetyczne oraz pogotowie ratunkowe. W ogniu stanął przedpokój oraz jeden z pokoi. Strażacy zlokalizowali zlokalizowali i ugasili źródło pożaru, przelali wodą spalone meble, przewietrzyli mieszkanie a następnie wynieśli z budynku wyposażenie, które uległo spaleniu. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 2 godziny. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było niedomknięcie drzwiczek popielnika, w wyniku czego ogień wydostał się z kuchni węglowej. Ewakuowany z budynku gospodarz został opatrzony przez ratowników medycznych, doznał lekkich oparzeń, jego życiu, ani zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE