Reklama

Pożegnanie bibliotekarki. Halina Pakulska odeszła na emeryturę

Opublikowano:
Autor:

Pożegnanie bibliotekarki. Halina Pakulska odeszła na emeryturę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali wystawowej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę Haliny Pakulskiej, przez wiele lat pracującej w filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im, Jakuba z Gostynina.

W sali wystawowej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę Haliny Pakulskiej, przez wiele lat pracującej w filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im, Jakuba z Gostynina.

Pełna wzruszających momentów uroczystość rozpoczęła się od muzycznej niespodzianki przygotowanej przez młodzież ze Szczawina. Pięcioro młodych wokalistów zaprezentowało dość różnorodny repertuar, od „Dumki na dwa serca poczynając” na „Miłości w Zakopanem” kończąc. Na koniec zabrzmiał doskonale znany hit Perfectu „Nie płacz Ewka” dedykowany pani Halinie Pakulskiej.
W imieniu pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Janina z Gostynina kończącą wieloletnią pracę koleżankę pożegnała dyrektor Katarzyna Leśniewska. Podkreślała wielkie zaangażowanie Haliny Pakulskiej, jej serdeczne podejście do każdego czytelnika, który pojawiał się w filii przy ulicy Płockiej.
Podziękowania za wiele lat pracy odchodzącej na emeryturę bibliotekarce złożyli również przedstawiciele lokalnych władz – Urzędu Miasta Gostynin, Urzędu Gminy Gostynin oraz starostwa gostynińskiego.

– Z filii przy ulicy Płockiej zacząłem korzystać kilka lat temu. Miałem to wielkie szczęście, że przychodząc po raz pierwszy, trafiłem na panią Halinkę, która potrafi doskonale wyczuwać gusta czytelników – powiedział nam jeden z uczestników pożegnanego spotkania. – Nie zdarzyło mi się nigdy, aby polecana przez nią książka okazała się nudna. Każdą z nich czytałem z zapartym tchem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE