Reklama

Pożegnano ks. Pawła Czarneckiego

Opublikowano:
Autor:

Pożegnano ks. Pawła Czarneckiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedziele podczas mszy świętej w parafii p. w. św. Marcina w Gostyninie został uroczyście pożegnany ksiądz Paweł Czarnecki, który niedawno został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Płocku.

W niedziele podczas mszy świętej w parafii p. w. św. Marcina w Gostyninie został uroczyście pożegnany ksiądz Paweł Czarnecki, który niedawno został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Płocku.

Biskup Płocki dokonał translokat księży w naszej Diecezji. W ramach podziękowań za pięcioletnią pracę duszpasterską w kościele, a w tym za wszystkie sprawowane sakramenty, posługę słowa, modlitwę i prowadzenie grup parafialnych zostały wręczone kwiaty oraz złożone najszczersze życzenia i podziękowania dla księdza Pawła. Podczas mszy głos zabrał również burmistrz Paweł Kalinowski.

- Kochani! 5 lat temu nie spodziewałem się, że ziemia gostynińska jest taka piękna i gościnna, że w parafii św. Marcina jest tylu dobrych, życzliwych ludzi troszczących się o swój Kościół, że praca w szkole może być przyjemnością a dzieciaki są tutaj takie kochane. Nigdy bym nie pomyślał, że będzie z kim latać, jeździć rowerem i na nartach, że spotkam tu tylu przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Nie spodziewałem się przychodząc tutaj, że w tylu domach będę zawsze mile widziany, że z tyloma ludźmi będę mógł podzielić się wiarą, pasją, i przeżyciami. Bardzo żałuję, że odchodzę... Dziękuję Wam za wszystko i proszę o modlitwę. Nigdy Was nie zapomnę. Z Bogiem! - ksiądz Paweł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE