Reklama

Przednia zabawa na półkoloniach

Opublikowano:
Autor:

Przednia zabawa na półkoloniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek rozpoczęły się dwutygodniowe półkolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat. Uczestnicy bez wątpienia nie mogą narzekać na nudę.

W poniedziałek rozpoczęły się dwutygodniowe półkolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat. Uczestnicy bez wątpienia nie mogą narzekać na nudę.

Już pierwszego dnia dzieci spędziły miło czas w swoim towarzystwie podczas gier i zabaw. Na drugi dzieci i młodzież spotkały się z policjantem, gdzie uczestniczyli w lekcji ,,Bezpieczne Wakacje’’. Po spotkaniu wszyscy udali się na zajęcia plastyczne. Po takich półkoloniach nawet najmłodsi będą w stanie uratować komuś życie, gdyż każdy uczestnik brał udział w kursie pierwszej pomocy z zajęciami praktycznymi. Trzeci dzień to kolejne zadania i atrakcje dla pociech, tym razem z wielkim zapałem wszyscy uczestniczyli w podchodach gostynińskich. W dniu wczorajszym dzieci zdobyły kolejne doświadczenie, biorąc udział w turnieju strzeleckim i spotkaniu militarnym. Tańca i ruchu tego dnia również nie brakowało.

 

Zdjęcia: Półkolonie letnie Kwatera Superbohatera (fb)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE