Reklama

Przedszkolaki z "Dwójki" zaczynają wakacje

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki z "Dwójki" zaczynają wakacje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W pięknej, uroczystej atmosferze pożegnały rok szkolny maluchy z najstarszej grupy Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie. Podczas wczorajszych obchodów dzieci zaprezentowały w programie słowno-muzycznym swoje umiejętności, które nabyły w przedszkolu, były więc wiersze, piosenki i skoczne tańce.

W pięknej, uroczystej atmosferze pożegnały rok szkolny maluchy z najstarszej grupy Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie. Podczas wczorajszych obchodów dzieci zaprezentowały w programie słowno-muzycznym swoje umiejętności, które nabyły w przedszkolu, były więc wiersze, piosenki i skoczne tańce.

Przedszkolaki otrzymały od zastępcy burmistrza, Haliny Fijałkowskiej życzenia dobrego wypoczynku i słodki upominek. Nadleśnictwo obdarowało dzieci drzewkami (graby), które zostaną posadzone w domowych ogródkach lub przed blokami. Natomiast dyrektor placówki pani Anna Woźniak wręczyła swoim podopiecznym książki i dyplomy, po czym podziękowała współpracownikom, rodzicom i dzieciom za cały rok nauki i pracy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE