Reklama

Remont ul. Kopernika pod znakiem zapytania

Opublikowano:
Autor:

Remont ul. Kopernika pod znakiem zapytania  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czas nagli, a chętnych na podjęcie się modernizacji ul. Kopernika brak. Miasto już po raz trzeci ogłosiło przetarg na wykonanie tego zadania.

Czas nagli, a chętnych na podjęcie się modernizacji ul. Kopernika brak. Miasto już po raz trzeci ogłosiło przetarg na wykonanie tego zadania. 

- Od środy w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta widnieje ponowne zapytanie ofertowe dotyczące modernizacji drogi na ulicy Kopernika. - informuje burmistrz Paweł Kalinowski. 

Mimo dwóch ogłoszonych przetargów, do tej pory nie zgłosił się żaden wykonawca. Inwestycja jest wpisana w budżet i są zabezpieczone na nią środki finansowe. Czasu pozostało jednak niewiele, gdyż termin ukończenia modernizacji kończy się 10 grudnia.

Roboty budowlane mają być realizowane na podstawie dokumentacji opracowanej przez Arigold, Paulina Kukla z Gdyni. Zakres prac obejmuje: rozbiórkę elementów drogowych; wytyczenie projektowanych prac w terenie; wykonanie robót ziemnych; studni oraz studzienek kanalizacji deszczowej z wpustami; wykonanie konstrukcji i nawierzchni drogi; konstrukcji i nawierzchni chodnika i zjazdów.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE