Reklama

Rolkarze Zwoleń-Team zdominowali zawody

Opublikowano:
Autor:

Rolkarze Zwoleń-Team zdominowali zawody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż siedmiokrotnie podczas majowych zawodów stawali na podium rolkarze Zwoleń-Team. W rywalizacji na torze wyścigowym w Poznaniu-Przeźmierowo udział wzięło ponad 300 zawodników z Polski i Słowacji.

Aż siedmiokrotnie podczas majowych zawodów stawali na podium rolkarze Zwoleń-Team. W rywalizacji na torze wyścigowym w Poznaniu-Przeźmierowo udział wzięło ponad 300 zawodników z Polski i Słowacji.

Miła niespodzianka czekała 3 maja na miłośników jazdy na łyżworolkach, wrotkach i nartorolkach. Dziewiąta wrotkarska majówka "ZICO-RACING" była wyjątkowa - nie tylko ze względu na frekwencję, ale także ze względu na atrakcje dla najmłodszych"speedowców", które rywalizowały na dystansach: 400m, 1000m, 3000m.

Rolkarze U.K.S. "ZWOLEŃ-TEAM" zaprezentowali się na najwyższym poziomie wśród czołowych klubów polskich zdobywając siedmiokrotnie podium:

Maja Kafarska I miejsce /kat. 10-11 lat - 1000 m/

Klaudia Tyszkiewicz II miejsce /j.w./

Adrianna Kafarska I miejsce /kat. 12-13 lat - 3000m/

Zosia Kotfasińska I miejsce /kat. 14-15 lat - 3000m/

Martyna Śmiałkowska II miejsce /j.w./

Maja Michalska III miejsce /j.w./

W grupie seniorskiej, na prawdziwych śmiałków czekał dystans 20 km /5 okrążeń toru/, w którym to I miejsce zajął trener Zwoleń-Team rywalizujący z rolkarzami tym razem na wrotkach tradycyjnych. Na ok. 180 startujących rolkarzy z całej Polski 53 miejsce w open, ale na wrotkach to dobry prognostyk przed zbliżającymi się Torowymi Mistrzostwami Polski w Tomaszowie Lubelskim /czas: 00:47:32:10 nowy rekord toru, tempo: 25,2km/h /.

"Przed nami  najważniejsze zmagania sportowe Torowe Mistrzostwa Polski we wrotkarstwie szybkim w Tomaszowie Lubelskim 12-14 maja 2017 r. - trzymajcie za nas kciuki !!!" mówi - Trener.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE