Reklama

Rozbój w Kauflandzie: nastolatek ukradł whisky i pobił ochroniarza

Opublikowano:
Autor:

Rozbój w Kauflandzie: nastolatek ukradł whisky i pobił ochroniarza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Słono za swój występek zapłaci 17-letni mieszkaniec Gostynina, który w sobotę dokonał rozboju na terenie sklepu Kaufland. Chłopak próbował ukraść ze sklepu whisky, a gdy na drodze stanął mu ochroniarz, nastolatek kilkukrotnie uderzył go pięścią. Sprawca został już zatrzymany i osadzony w areszcie.

Słono za swój występek zapłaci 17-letni mieszkaniec Gostynina, który w sobotę dokonał rozboju na terenie sklepu Kaufland. Chłopak próbował ukraść ze sklepu whisky, a gdy na drodze stanął mu ochroniarz, nastolatek kilkukrotnie uderzył go pięścią. Sprawca został już zatrzymany i osadzony w areszcie.

Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Gostyninie. Postępowanie przeciwko 17-latkowi prowadzone jest pod kątem kradzieży z pobiciem, uszkodzenia ciała oraz czynu chuligańskiego. Wczoraj sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Art. 281 kk

Kto, w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy, bezpośrednio po dokonaniu kradzieży, używa przemocy wobec osoby lub grozi natychmiastowym jej użyciem albo doprowadza człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE