Reklama

Rusza proces pedofila(?) z Gorzewa. Przez kilka miesięcy wykorzystywał córeczkę?

Opublikowano:
Autor:

Rusza proces pedofila(?) z Gorzewa. Przez kilka miesięcy wykorzystywał córeczkę? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 12 lat więzienia grozi mieszkańcowi Gorzewa podejrzanemu o wykorzystywanie seksualne swojej 6-letniej córki. W piątek do Sądu Rejonowego w Gostyninie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 34-latkowi, który przez 8 miesięcy regularnie miał zmuszać dziewczynkę do czynności seksualnych.

Do 12 lat więzienia grozi mieszkańcowi Gorzewa podejrzanemu o wykorzystywanie seksualne swojej 6-letniej córki. W piątek do Sądu Rejonowego w Gostyninie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 34-latkowi, który przez 8 miesięcy regularnie miał zmuszać dziewczynkę do czynności seksualnych.

6-latka mieszka w Kutnie wraz matką, ojczymem i rodzeństwem. W marcu, po jednej z wizyt u ojca, mieszkającego powiecie gostynińskim, dziewczynka narzekała na ból w okolicy krocza. Zaniepokojona takim stanem rzeczy matka, zabrała córkę do szpitala. Po przeprowadzeniu badań, lekarz stwierdził, że dziewczynka mogła zostać wykorzystana seksualnie. 

Sprawa została przekazana do gostynińskiej policji. Dochodzenie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Gostyninie, która 29 maja przedstawiła podejrzewanemu 34-latkowi zarzut popełnienia przestępstwa z art. 200 KKD zagrożonego 12-letnim pozbawieniem wolności. Sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny 3-miesięcznego aresztu.

10 listopada do Sądu Rejonowego w Gostyninie wpłynął akt oskarżenia wobec 34-latka.

- Oskarżonemu zarzuca się, że w okresie od września 2016 r. do 5 marca 2017 r. wykorzystywał seksualnie swoją 6-letnią córkę. Grozi mu do 12 lat więzienia. Wobec oskarżonego  stosowany jest aktualnie środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania do 24 listopada - informuje Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE