Reklama

Sanniki w łódzkiej Sukcesji

Opublikowano:
Autor:

Sanniki w łódzkiej Sukcesji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w ten piątek, tj. 22 września, o godz 18.30 w „Sukcesji” odbędzie się wystawa „Sanniki. Na strunach historii”, która spotkała się z uznaniem widzów w siedzibie partnera przedsięwzięcia – sannickim pałacu. Teraz będzie miała swój łódzki debiut. I tu warto wspomnieć o niezwykłym miejscu i niecodziennej oprawie ekspozycji.

Już w ten piątek, tj. 22 września, o godz 18.30 w ?Sukcesji? odbędzie się wystawa ?Sanniki. Na strunach historii?, która spotkała się z uznaniem widzów w siedzibie partnera przedsięwzięcia ? sannickim pałacu. Teraz będzie miała swój łódzki debiut. I tu warto wspomnieć o niezwykłym miejscu i niecodziennej oprawie ekspozycji.

Łódzkim partnerem przedsięwzięcia jest bowiem centrum handlowo-rozrywkowe Sukcesja (al. Politechniki 1), które udostępniło miejsce na wystawę i to w pełnym jej wymiarze. Miejsce tym bardziej atrakcyjne, że wernisaż wystawy zainauguruje niejako obchody drugich urodzin Sukcesji. A że centrum przygotowało wiele urodzinowych imprez, gości – a więc i widzów wystawy – zabraknąć nie powinno. Niecodzienną oprawę muzyczną wernisażu zawdzięczamy kolejnemu partnerowi wystawy – Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi, której uczniowie uświetnią wernisaż swoim występem. Partnerem wystawy jest też Fundacja Artyści dla Olinka (dziękujemy za pomoc!), patroni medialni to Radio Łódź i Plaster Łódzki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE