Reklama

Reklama

Seniorze, zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Opublikowano: czw, 9 lis 2017 13:55
Autor:

Seniorze, zadbaj o swoje bezpieczeństwo  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bezpieczeństwo osób starszych było głównym tematem wczorajszego spotkania ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które przeprowadził dzielnicowy asp. Paweł Łuczak. Policjant omawiał przykładowe działania przestępców przy oszustwach i kradzieżach metodą „na wnuczka”, wskazywał jak reagować w sytuacji kieszonkowców i domokrążców czy zdarzeń drogowych.

Reklama

Bezpieczeństwo osób starszych było głównym tematem wczorajszego spotkania ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które przeprowadził dzielnicowy asp. Paweł Łuczak. Policjant omawiał przykładowe działania przestępców przy oszustwach i kradzieżach metodą ?na wnuczka?, wskazywał jak reagować w sytuacji kieszonkowców i domokrążców czy zdarzeń drogowych.

Spotkanie miało na celu uświadomienie oraz pokazanie seniorom właściwego sposobu zachowania i reagowania, a także przypomnienia o przestrzeganiu zasad ostrożności w stosunku do obcych osób.
Na zakończenie policjant przypomniał seniorom aplikacje „Moja Komenda”, która zapewnia każdemu użytkownikowi szybki dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów policyjnych obiektów. Omówił również założenia „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa” jako narzędzia do przekazywania przez mieszkańców informacji o lokalnych zagrożeniach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (14)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.