Reklama

Śmiech to zdrowie - kabaret Ro-Pa przed gostynińską publicznością

Opublikowano:
Autor:

Śmiech to zdrowie - kabaret Ro-Pa przed gostynińską publicznością - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości II Festiwal Teatralny Art Energy za nami. Mimo sobotnich efektownych występów i licznych atrakcji Gostynin nie zwolnił tempa, a na schodach zamkowych pojawił się kabaret Ro-Pa!

II Festiwal Teatralny Art Energy za nami. Mimo sobotnich efektownych występów i licznych atrakcji Gostynin nie zwolnił tempa, a na schodach zamkowych pojawił się kabaret Ro-Pa!

Przed widownią na gostynińskim Zamku kabaret zaprezentował autorskie skecze Romana Szczeblewskiego ukazujące w krzywym zwierciadle nasze codzienne życie.

Grupa Ro-Pa powstała z inicjatywy Romana Szczeblewskiego i Pauliny Śmigielskiej, do których dołączył Henryk Gołębiewski. Kabareciarze zaczęli zjednywać sobie widzów występami w programie "Filip z Konopi i Jego Goście" i mogą poszczycić się zdobyciem III miejsca na Ogólnopolskim Przeglądzie Kabaretów „Juwenalia III wieku” oraz rzeszą wiernych, życzliwych widzów. Po odegranych skeczach przyszedł czas na zadawanie pytań, robienie zdjęć i rozdawanie autografów. Kabareciarze nagrodzili pięć osób z widowni książkami Henryka Gołębiewskiego ,,Zygzakiem przez życie''.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE