Reklama

Śmiertelne pobicie na "13 dzielnicy". Nie żyje 27-letni Łukasz

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelne pobicie na "13 dzielnicy". Nie żyje 27-letni Łukasz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do pobicia ze skutkiem śmiertelnym doszło w niedzielę, 1 października przy ul. Kościuszkowców. W wyniku obrażeń zmarł 27-latek pobity przez swojego młodszego kolegę. Sprawca trafił już w ręce policji, jutro prawdopodobnie zostanie osadzony w areszcie.

Do pobicia ze skutkiem śmiertelnym doszło w niedzielę, 1 października przy ul. Kościuszkowców. W wyniku obrażeń zmarł 27-latek pobity przez swojego młodszego kolegę. Sprawca trafił już w ręce policji, jutro prawdopodobnie zostanie osadzony w areszcie.

 Do tragicznego zdarzenia doszło niedzielę, ok. godz. 14., prawdopodobnie w okolicach tzw. "Baraków". Ofiarą był 27-letni Łukasz, sprawcą okazał się 21-letni chłopak, obaj to mieszkańcy os. Kościuszkowców.

- Prokuratura prowadzi postępowanie w związku z art. 156 § 1 p.2 i § 3 (spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, bądź śmierci - przyp. red.) oraz art. 57a (czynu o charakterze chuligańskim - przyp. red.). Co więcej sprawca działał publicznie i z błahego powodu, okazując przez to rażące lekceważenie porządku prawnego - wyjaśnia prokurator rejonowy w Gostyninie, Paweł Siemion.

21-latek został zatrzymany, najprawdopodobniej jutro zostanie wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Pogrzeb zmarłego Łukasza odbył się dziś o godzinie 14.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE