Reklama

Sp1 wśród najlepszych w Polsce!

Opublikowano:
Autor:

Sp1 wśród najlepszych w Polsce! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie otrzymała ogólnopolskie wyróżnienie IV edycji programu Wiarygodna Szkoła. Tym samym gostynińska podstawówka zdobyła certyfikat i dołączyła do rankingu najlepszych szkół w całej Polsce!

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie otrzymała ogólnopolskie wyróżnienie IV edycji programu Wiarygodna Szkoła. Tym samym gostynińska podstawówka zdobyła certyfikat i dołączyła do rankingu najlepszych szkół w całej Polsce!

Wyróżnienie to, szkoła otrzymała ze względu na osiągnięcie wysokich standardów edukacyjnych, ciekawą bazę oraz zapewnianie młodzieży bezpieczeństwa w szkole. Program Wiarygodna Szkoła ma na celu wyróżnić najlepsze szkoły w całej Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom. Program ma być drogowskazem dla rodziców i uczniów podczas wyboru szkoły.

Głównym celem Programu jest wyróżnienie tych szkół podstawowych, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki z egzaminów zewnętrznych. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE