Reklama

Spacer fotograficzno-artystyczny, czyli ocalić od zapomnienia ginące zawody

Opublikowano:
Autor:

Spacer fotograficzno-artystyczny, czyli ocalić od zapomnienia ginące zawody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostyniński Atak Fotograficzno-Artystyczny zorganizował wczoraj kolejne wydarzenie. Członkowie grupy GAFA odwiedzili bowiem stare zakłady rzemieślnicze, gdzie czas płynął pod znakiem fotografii, filmów, rysunków i oczywiście - świetnej zabawy.

Gostyniński Atak Fotograficzno-Artystyczny zorganizował wczoraj kolejne wydarzenie. Członkowie grupy GAFA odwiedzili bowiem stare zakłady rzemieślnicze, gdzie czas płynął pod znakiem fotografii, filmów, rysunków i oczywiście - świetnej zabawy.

GAFA to inaczej Gostyniński Atak Fotograficzno-Artystyczny. Jest to nieformalna grupa, która powstała rok temu. Ma na celu szerzenie kultury, sztuki i wykorzystanie potencjału jaki znajduje się w naszym mieście. Członkowie grupy mają bardzo rozbudowane ambicje, nie ograniczające się wyłącznie do fotografii. 

- Przeprowadziliśmy już dwie główne akcje, rok temu była to wystawa w galerii, a w październiku rzucanie wierszem. Dziś mamy okazję do przeprowadzenia kolejnej akcji, jaka ma na celu ocalić zapomniane zawody, takie jak szewc czy krawiec. Chcemy to uwiecznić w postaci zdjęć, wierszy, rysunków czy innych form sztuki. W kolejnym etapie odbędzie się wystawa tych dzieł – wyjaśnia Robert Górski, jeden z członków GAFA.

Wszyscy chętni zebrali się pod Ratuszem o godzinie 16. Tam podzielili się na cztery grupy, tak, aby każdy mógł uważnie przyjrzeć się poszczególnym zawodom. Wszystkie grupy miały swojego lidera. Po zakończeniu akcji, "gafowicze" udali się na ciepły poczęstunek w pizzerii. Była to również okazja do spędzenia wspólnego czasu i obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez członków Gostynińskiego Ataku Fotograficzno-Artystycznego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE